Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda

Fetih Nakliyat Hakkımızda

Firmamız İstanbul’da 1998 yılından bugüne kadar hizmet sunmaktadır. Profesyonel ve titizlik prensiplerini ön planda tutarak taşımacılık hizmetleri sunmaktayız. İstanbul’da Avrupa ve Anadolu yakası olmak üzere iki ayrı şubelerimiz vardır. İstanbul şehir içi nakliye hizmeti sunmakta olan Fetih nakliyat, İstanbul’un tüm ilçe ve semtlerine 7/24 haftanın her günü taşımacılık hizmetleri gerçekleştirmektedir. Sunduğumuz tüm nakliye hizmetlerini profesyonel ve büyük bir titizlik ile tamamlıyoruz.

Saygıdeğer müşterilerimiz ile saygı ve sevgi çerçevesinde her zaman süreklilik sağlıyoruz. Dürüst ve güvenilir olan firmamız, siz değerli müşterilerimizin nakliyat ihtiyaçlarını en kısa sürede çözüyoruz. İşini doğru ve güvenli yapan sayılı firmalardanız. Taşımacılık alanında en önem verdiğimiz unsurlardan birisi müşteri memnuniyetidir. Gerçekleştirdiğimiz nakliyat hizmetlerinde müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutuyoruz. Fetih nakliyat olarak güler yüzlü, işinde uzman personellerimiz ve kaliteli ekipmanlarımız ile taşımacılık hizmetlerimizi profesyonel bir şekilde tamamlıyoruz.

Misyonumuz; Taşımacılık alanında müşterilerimizin ihtiyaçlarını anlamak ve çözmek, müşteriyi memnun etmek üzerinde büyük bir profesyonel ve titiz çalışma gerçekleştiriyoruz. Müşterilerimiz ile saygı ve sevgi içerisinde süreklilik sağlıyoruz.

Vizyonumuz; Nakliyat firmamız her geçen gün kendini geliştirmektedir. Geniş araç filosuna kısa sürede araç alımı yapmaktadır. Her kısa sürede personel sayımızı fazlalaştırmaktayız. Her geçen gün teknolojinin gelişmesiyle firmamızda teknolojiyle birlikte gelişime açık bir firmadır.

Call Now Button